Świat Golders

Tak narodził się Golders

Lluís Cónsul jest założycielem Golders i wielkim fanem sportu, zwłaszcza biegania. Podobnie jak wielu jego kolegów, kilka minut przed rozpoczęciem biegu tuż przed startem wypił napój energetyczny, aby poczuć się bardziej pobudzonym ze względu na wypicie płynów Lluís czuł się zbyt pełny, by cieszyć się sportem. Wtedy Lluis pomyślał, że musi znaleźć przyjemną, niedrogą i smaczniejszą alternatywę dla napojów energetyzujących i innych suplementów opartych na przyjmowaniu płynów.

Lluis zaczął myśleć, wyszukiwać i badać, kiedy zdał sobie sprawę, że na rynku są jakieś cukierki energetyczne, ale są one bardzo nieskuteczne w porównaniu z napojem energetyzującym i że z kolei musiałby spożyć wiele jednostek, aby wyrównać ich skutki.

Został zaprojektowany, aby pomóc utrzymać wysoką sprawność fizyczną i umysłową przez dłuższy czas w wymagających sytuacjach. Zmniejsza uczucie zmęczenia, zwiększa czujność i poprawia koncentrację. Przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić funkcje poznawcze, w szczególności funkcje wykonawcze, pamięć, kreatywność i motywację. Idealny dla tych, którzy chcą być aktywni fizycznie i psychicznie.

Wiodąca technologia

Korzystamy z wiodącej technologii, która pozwala na większy i dłuższy efekt niż napój energetyzujący. Asymilacja naszej naturalnej kofeiny z ziaren kawy jest większa i utrzymuje się na maksymalnym poziomie przez 5 godzin.

Golders vs energy drink

Jak wypada nasz produkt na tle popularnych napojów energetyzujących ( tzw. “energy drink”) ?

Wykres ilustruje to co opisaliśmy wcześniej – asymilacja naszej naturalnej kofeiny utrzymuje wysoki poziom przez kilka godzin i jest większa. W przypadku napoju energetyzującego jest mniejsza i znacznie szybciej spada.