Zdrowe sposoby na pobudzenie

Zdrowe sposoby na pobudzenie

W życiu każdego człowieka zdarzają się momenty, kiedy energia spada do zera i zwyczajnie brakuje sił na jakiekolwiek działanie. Obowiązki na uczelni, wyjątkowo intensywny okres w pracy, wyczerpująca podróż, przygotowanie do zawodów sportowych… takie sytuacje można wymieniać bardzo długo. Należysz do grupy osób, którym regularnie zdarza się opaść z sił i szukasz sposobów na znużenie? Przekonaj się, że metody na polepszenie koncentracji, zmniejszenie uczucia zmęczenia i odzyskanie sprawności fizycznej oraz umysłowej nie muszą być czasochłonne, skomplikowane ani drogie! 

Wyobraź sobie, że możesz schować porcję energii w swojej kieszeni i mieć ją cały czas na wyciągnięcie ręki! Brzmi dobrze? Golders to lizak energetyczny, który jest zdrowym i skutecznym sposobem na znużenie – ładunek energetyczny zawarty w jednym lizaku wynosi tyle samo, co w 200ml napoju energetycznego, jednak Golders działa szybciej, a efekty utrzymują się dużo dłużej, aż do 5 godzin! Niezależnie od tego, z jakiego powodu potrzebujesz energetycznego doładowania, Golders sprawdzi się w każdej sytuacji – w domu, w pracy, na uczelni, w podróży i w trakcie treningu.

Lizak energetyczny Golders to zdrowy sposób na pobudzenie – zmniejsza uczucie zmęczenia, pomaga utrzymać sprawność fizyczną i umysłową, poprawić pamięć, zwiększyć motywację do pracy i kreatywność. Dzięki asymilacji naturalnej kofeiny z ziaren kawy Golders wyróżnia się dużo dłuższym działaniem i na tle popularnych napojów energetycznych wypada zdecydowanie lepiej. Lizak energetyczny Golders to wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane składniki: kofeina, guarana, tauryna, witaminy z grupy B. 

Poczuj wyjątkowy smak Golders i przetestuj zdrowy sposób na pobudzenie!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy

OXD Polska

Ul. kochanowskiego 5/31
32-300 Olkusz

NIP: 6371052141
REGON 122447560

Tel. 604952587
biuro@golders.pl